
Keď hlasitosť nie je efektivita: Prečo by extroverti mali ubrať plyn?
Psychológia rozlišuje medzi extrovertmi a introvertmi predovšetkým na základe toho, ako mozog reaguje na dopamín a odkiaľ čerpá energiu. Zatiaľ čo extroverti potrebujú vysokú úroveň stimulácie, aby sa cítili „nažive“,









